سه‌شنبه, 19 فروردين 1399
  • تعداد بازدید : 210
    /  3
جلسه شورای اداری و پژوهشی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر برگزار شد.
جلسه شورای اداری و پژوهشی موسسه تحقیقاتی اصلاح و تهیه نهال و بذر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال وبذر:

این جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید در روز شنبه بیست و هشتم دی ماه سال جاری در ساعت 9 صبح در محل سالن شورای موسسه برگزار شد.

جناب آقای دکتر نجفیان رئیس محترم موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر با ارائه مبسوط از تراز مالی موسسه بر استفاده بهینه از نیروی انسانی، حذف فعالیت های کم اولویت و ادامه روند کاهش هزینه های غیر ضروری و افزایش درآمدزایی از محل فروش فناوری و بهره وری از منابع زیرساخت و عرصه ها ی در اختیار در راستای رسالت موسسه تاکید داشت.

جناب آقای دکتر قنبری معاون محترم برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه در این جلسه گفت: با اهتمام ورزیدن به نظم و انضباط اداری و برنامه ای نیروهای شاغل در همه ی بخش های موسسه میتوان راندمان فعالیت نیرو ها را افزایش داد. وی به اهمیت فعالیت و برنامه ریزی در استفاده از نیروهای خدمات پیمانکاری در اکثر عرصه های موسسه اشاره کرد .

جناب آقای دکتر اسماعیل زاده معاونت محترم فناوری و پژوهش موسسه، در راستای اهداف و برنامه های ابلاغی از سوی رئیس موسسه جهت کاهش گستردگی برنامه ها و مدیریت اولویت بندی پروژه ها، به پیشنهاد تجمیع فعالیت های برخی از بخش های تحقیقاتی استانی و اولویت دادن به برنامه های با ضرورت بالا اشاره نمودند .

در این جلسه رئیس بخش های تابعه و معاونین محترم ایشان و همچنین مدیران و مسئولین ستادی حضور داشته و در خصوص برنامه های مطرح شده نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

V5.4.0.0